Byla to vlastně jeho první túra v životě celá po svých – to mu
byly čerstvé čtyři roky a ještě jsme ani netušili, že jednou budeme
„lovit“ nějaké #ttisícovky.
Čím jiným symbolicky začít navazující sběr vrcholků 800 m n. m.+?
Velký Javorník, #drobottina a
#dětijsouradost!
😈






