Po večerních „procedurách“ s Impem slavnostně prohlašuji, že nastalo období „jásámismu“. Snažím se uhlídat, aby se (nebo mě) nezmrzačil.
A skutečně tu nic není, žádná očekávaná stránka se nekoná, přičemž ani v nejmenším netušíme, proč. Možná máte jen špatnou adresu?
Pokračujte raději na titulku, ta by měla fungovat, případně se zkuste porozhlídnout po pravém menu.
Kdyby mi někdo před rokem dvěma třemi čtyřmi pěti šesti sedmi osmi devíti desíti jedenácti lety řekl, že jednou budu chodit do fitka, kde budu absolvovat rozličné pohybové aktivity s osobním trenérem i bez něj, hystericky bych se mu vysmál.
sobota, 21. únor
2026
Takové malé ohlédnutí za „PSYtulkami“, kdy jsem z důvodu různých
povodňových uzávěrek v Beskydech jezdil na Vsetínsko, odkud jsem rázně
razil do okolí. Třeba v rámci tréninku na Špacír… Filka i Cáb jsou
lásky, víme? 😏 youtube.com/shorts…
pátek, 20. únor
2026
Horská prasečina, osobní beskydské „vyhlazení“. Z Ostravice k SK
hranicím a zpět. Přes Lysou horu i Smrk. 🖤 Když jsem před lety tuto
trasu vymýšlel, měla necelých 50 km. Tato verze z LH směru je
o krásných 64 km dálkových a 3 km výškových. 😏 #Beskydy www.youtube.com/shorts…
středa, 18. únor
2026
Mechová zákoutí i padlá stromoví,
je to takový malebný hraniční „svět“ –
kozí stezky, co nohám strmě napoví,
proč sem chodím klid lesu závidět.
— Polomskému hřbetu

neděle, 15. únor
2026
Takové to včera bylo. Ta samota! 😏🌲 #Beskydy youtube.com/shorts/kTlBgb7d2Hg
sobota, 14. únor
2026
Mlhavá Okolomná! Niterní lety mistrovsky vybroušená trasa. Polomský hřbet
je moje beskydská dvojka až trojka. (Trojka v případě, že jsem zrovna na
Čertově mlýně.) 😏 Abfahrt srůstat! #ploužímlitr
pátek, 13. únor
2026
Liduprázdný Štramberk, počasí takřka jarní. Mladý pán vyfoukán,
lesknoucí se na slunci… 🐕 Více než povedený den. 🖤 #sheltie

Po večerních „procedurách“ s Impem slavnostně prohlašuji, že nastalo období „jásámismu“. Snažím se uhlídat, aby se (nebo mě) nezmrzačil.
Parťačka je z dnešní jesenické Horské výzvy trochu nervózní, jako ostřílený matador posledního místa zůstávám ze 64 kilometrů zcela ledově klidný. 😈 A pak si musím přečíst propozice ke startu na B7. A už mám předstartovní nervozitu taky. Jen s tím rozdílem, že 21 dnů předem. 🤦♂️
Mno… Ehm… Dobře… Úplně jsem zapomněl, že tam zrovna tyhle překážky v neděli budou. Pěkně blbý apríl, povídám! (Už teď se sotva hýbu.) facebook.com/watch/?v=232
Mocná sílo TW, odměň mě za mé rozdávání telefonů. Umřel mi jeden z páru monitorů. Než „skla“ celá vyměním, zkouším oslovovat i různé inzeráty – neválí se někomu doma nepotřebný Acer AL1951? Za RT nehynoucí vděk! S jedním „sklem“ se fakt nedá pracovat.